HALLITUS 2022
Stenbacka_Minna_9426.jpg

Minna Stenbacka

Rahastonhoitaja

puh. 050 348 2483

VYN GRAFIIKKA (1).png

Hannele Knaapila

Yhtiökokousedustaja

puh. 045 185 4772

s-posti: hannele@pukinkulmantilitiimi.fi

www.pukinkulmantilitiimi.fi

Suomela Minna_9286.jpg

Minna Suomela

Tiedotusvastaava ja jäsenrekisterivastaava

puh. 045 349 4682

s-posti hoviparturit@gmail.com

Hoviparturit

Torvi-Storm_Eija_0054.jpg

Eija Torvi-Storm

Puheenjohtaja

puh. 050 575 8393

s-posti eija@studios.fi

www.studios.fi

Svahn-Salomäki_Carola_9917.jpg

Carola Svahn-Salomäki

Varapuheenjohtaja, koulutus- ja tapahtumavastaava

puh. 050 570 0116

s-posti carola@karismavaasa.fi

www.karismavaasa.fi

Roos_Tiina_9267.jpg

Tiina Roos

Sihteeri, sosiaalinen media

puh. 040 543 5619

s-posti tiina@suunnitteluroos.fi

www.suunnitteluroos.fi

Vaasan-yrittajanaiset-Minna-Stenbacka-ku
Töyli_Tarja_9933.jpg

Tarja Töyli

Koulutus- ja tapahtumavastaava

puh. 050 570 1721

s-posti tarja.toyli@gmail.com

www.kampaamotarjatoyli.fi

Uusipaikka_Riiamari_9444.jpg

Riiamari Uusipaikka

Koulutus- ja tapahtumavastaava

puh. 040 131 5393

s-posti riiamari.uusipaikka@gmail.com

VYN GRAFIIKKA (1).png

Linda Fors

Kukat ja muistamiset

puh. 

s-posti 

Meeri_Valkama.jpg

Meeri Valkama

Kunniapuheenjohtaja

Vaasan Yrittäjänaiset

puh. 040 080 8540

s-posti meeri.valkama@nic.fi