HALLITUS 2021

Minna Stenbacka

Rahastonhoitaja

puh. 050 348 2483

Annikka Viitala 

Tiedottaja, jäsenrekisterivastaava ja sosiaalinen media

puh. 040 771 7323

www.clippoteque.fi

Minna Suomela

Sosiaalinen media ja Membook

puh. 045 349 4682

s-posti hoviparturit@gmail.com

Hoviparturit

Eija Torvi-Storm

Puheenjohtaja

puh. 050 575 8393

s-posti eija@studios.fi

www.studios.fi

Carola Svahn-Salomäki

Varapuheenjohtaja

puh. 050 570 0116

s-posti carola@karismavaasa.fi

www.karismavaasa.fi

Tiina Roos

Sihteeri, sosiaalinen media

puh. 040 543 5619

s-posti tiina@suunnitteluroos.fi

www.suunnitteluroos.fi

Tarja Töyli

Koulutus- ja tapahtumavastaava

puh. 050 570 1721

s-posti tarja.toyli@gmail.com

www.kampaamotarjatoyli.fi

Riiamari Uusipaikka

Koulutus- ja tapahtumavastaava

puh. 040 131 5393

s-posti riiamari.uusipaikka@gmail.com

Mari Söderlund

Kokousvastaava, kukat ja muistamiset

puh. 050 521 5113

mari.soderlund@outlook.com

Hoviparturit

Meeri Valkama

Kunniapuheenjohtaja

Vaasan Yrittäjänaiset

puh. 040 080 8540

s-posti meeri.valkama@nic.fi

VAASAN YRITTÄJÄNAISET